آموزش

واحد آموزش گروه MD ، با هدف آموزش نوین و کاربردی به صورت تئوریک و عملی زیر نظر اساتید و اعضای هیئت علمی برجسته دانشگاه های کشور ی پوست ، مو و زیبایی و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در خدمت پزشکان محترم می باشد.
با توجه به هزینه های گزاف و مشکلات حضور در کارگاه های آموزشی خارج از کشور، گروه MD بر آن شده است ، با برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی داخل و خارج از کشور ، سطح علمی پزشکان در زمینه های مذکور را ارتقا بخشد.Workshop

واحد آموزش گروه MD ، جهت ارتقاء دانش پزشکان محترم با همراهی گروهی از پزشکان و متخصصین پوست ، برگزار کننده دوره ها و کارگاه های مقدماتی و پیشرفته در زمینه های متنوع جوانسازی و بازسازی پوست ، مو و زیبایی می باشد.

Article

در این فسمت میتوانید مفاله های ارزشمند گرداوری شده توسط تیم آموزشی ام دی را با دسته بندی مشخص مشاهده و دانلود نمایید و یا به محصول مورد نظر با آن مقاله دسترسی پیدا کنید.

Events

در صفحه اونت میتوانید لیستی از تمامی اونت های ( شامل: کلاس ها، سفرهای تفریحی-آموزشی، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و ...) برگزارشده توسط گروه ام دی را به همراه توضیح مختصر و فیلم و تصاویر مربوط مشاهده نمایید.
به امید حضور شما در اونت های آینده ما.

MD Kala

MD Kala is an Organized Group of People with Remarkable Experince in Trading, and it`s Goal Is Making Doctors Life Easier.
This Goal Includes Providing Effective Devices and High Quality Products as well as Unique Services.
We Believe We`re Going to Serve our Duty, as Good as it Gets

Terms of Use
FAQ
Sitemap

Hot Links

Idea Filler
Skin

Rainey
Skin

Home Page

Get in Touch